Xiaomi Mi 27'' RMMNT27NF IPS D-Sub/HDMI (BHR4975EU)
107 625 ֏
Xiaomi
27"
Անուն Բնութագիր
Էկրանի չափս 27"
Կետերի քանակը 1920x1080 16:9
Մատրիցայի տեսակ IPS
Հաճախականություն 75Hz
Կոնտրաստ 1000:1
Տեսակը LED
Պորտեր 1x D-Sub/ 1x HDMI/ 1x 3.5 audio jack
Power Consumption 24W
Քաշ (կգ) 4.3
Չափսեր 47.6*61.32*20.53 cm
Color gamut 100%