Xiaomi Mi 27'' RMMNT27NF IPS D-Sub/HDMI (BHR4975EU)
107 625 ֏
Xiaomi
27"
Name Description
Display size 27"
Resolution 1920x1080 16:9
Matrix type IPS
Frequency 75Hz
Contrast Ratio 1000:1
Brightness (cd/m2) 300
View Angle 178/178
Type LED
Ports 1x D-Sub/ 1x HDMI/ 1x 3.5 audio jack
Power Consumption 24W
Weight (kg) 4.3
Dimensions 47.6*61.32*20.53 cm
Color gamut 100%