Lenovo LOQ 15IAX9 i5-12450HX/16GB/512GB/ RTX3050/15.6"/007834
400 570 ֏
Lenovo
15.5-15.6 դյույմ
Անուն Բնութագիր
Մոդել LOQ 15IAX9
Էկրանի չափս 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, G-SYNC®
Պրոցեսոր Intel® Core™ i5-12450HX, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.4GHz, E-core up to 3.1GHz, 12MB
Օպերատիվ հիշողություն 16gb (2x 8GB) SO-DIMM DDR5-4800
SSD կուտակիչներ 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Գրաֆիկա NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 6GB GDDR6, Boost Clock 1732MHz, TGP 95W
Պորտեր 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Lenovo® PD 140W and DisplayPort™ 1.4 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Power connector
Wi-Fi Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2
Bluetooth BT5.2
Օպերացիոն համակարգ No Os
Տեսախցիկ HD 720p with E-shutter
Մարտկոց Integrated 60Wh
Բարձրախոսներ Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio