Lenovo LOQ 15IRX9 i7-13650HX/16GB/1TB/ RTX4060/15.6"/007833
608 850 ֏
Lenovo
15.5-15.6 դյույմ
Անուն Բնութագիր
Մոդել Lenovo LOQ 15IRX9
Էկրանի չափս 15.6" WQHD (2560x1440) IPS 350nits Anti-glare, 100% sRGB, 165Hz, G-SYNC®
Պրոցեսոր Intel® Core™ i7-13650HX, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.6 / 4.9GHz, E-core 1.9 / 3.6GHz, 24MB
Օպերատիվ հիշողություն 16Gb (2x 8GB) SO-DIMM DDR5-4800
SSD կուտակիչներ 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Գրաֆիկա NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 6GB GDDR6, Boost Clock 2370MHz, TGP 105W, 194 AI TOPS
Պորտեր 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Lenovo® PD 140W and DisplayPort™ 1.4 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Power connector