Thermaltake 530W Smart SE SPS-530MPCBEU
29 930 ֏
Thermaltake
Էլեկտրասնուցման բլոկներ
Անուն Բնութագիր
Մոդել SPS-530M
Տեսակը ATX 12V
Հզորություն 530W
Չափսեր (Լ x Խ x Բ) 150mm(W) x 160mm(L)x 86mm(H)