Thermaltake 530W Smart SE SPS-530MPCBEU
29 930 ֏
Thermaltake
Блоки питания
Характеристика Описание
Model SPS-530M
Type ATX 12V
Power 530W
Dimensions (W x D x H) 150mm(W) x 160mm(L)x 86mm(H)