Team Group Delta RGB 16GB DDR4 3000MHz C16 TF4D432G3000HC16CDC01
41 000 ֏
Teamgroup
RAM DDR4
Անուն Բնութագիր
Հիշողության տեսակ DDR4
Հզորություն 1.2V
Հիշողության հաճախականություն 2666 MHz