Team Group Delta RGB 16GB DDR4 3000MHz C16 TF4D432G3000HC16CDC01
41 000 ֏
Teamgroup
RAM DDR4
Name Description
Memory type DDR4
Voltage 1.2V
Memory frequency 2666 MHz