STARWIND SW-LED32SB300
STARWIND SW-LED32SB300
48 339 000 ֏
STARWIND
Հեռուստացույց և Մեդիա
Անուն Բնութագիր
Էկրան 1366 x 768 32 " LED 60Hz
Պայծառությունը (քդ/մ2) 180
Արձագանքման ժամանակը (մվ) 8
TV tuner DVB-T/ DVB-C/ DVB-T2/ DVB-S/ DVB-S2/ CI+/PCMCIA/ PAL/ SECAM
Բարձրախոսներ 2x 8W (Dolby Digital)
Wi-Fi
Bluetooth
Տեսակը SmartTV
Օպերացիոն համակարգ YandexTV
Power Supply built-in
Power Consumption Standby power consumption: 0.5 watts/ Power consumption in operation: 56 watts
Գույն Black
Չափսեր Dimensions with stand (WxHxD): 732 x 479.8 x 191.4 mm/