STARWIND SW-LED32SB300
STARWIND SW-LED32SB300
48 339 000 ֏
STARWIND
TV & Media
Name Description
Screen 1366 x 768 32 " LED 60Hz
Brightness (cd/m2) 180
Contrast Ratio 3.000 :1
Response Time (ms) 8
TV tuner DVB-T/ DVB-C/ DVB-T2/ DVB-S/ DVB-S2/ CI+/PCMCIA/ PAL/ SECAM
Multimedia Speakers 2x 8W (Dolby Digital)
Wi-Fi
Bluetooth
Type SmartTV
OS YandexTV
Power Supply built-in
Power Consumption Standby power consumption: 0.5 watts/ Power consumption in operation: 56 watts
Color Black
Dimensions Dimensions with stand (WxHxD): 732 x 479.8 x 191.4 mm/