Samsung 34" LS34J550WQRXEN (2x HDMI/DP)
0 ֏
Samsung
34"
Անուն Բնութագիր
Մոդել LS34J550WQRXEN
Էկրան 34" 75Hz VA
Aspect Ratio 21:9
Կոնտրաստ 3000:1(Typ),2000:1(Min)
Արձագանքման ժամանակը (մվ) 4(GTG)
Պայծառությունը (քդ/մ2) 300 cd/㎡
Դիտարկման աստիճան 178°/178°
Կետերի քանակը 3,440 x 1,440
Գույների քանակ (մլն) 16.7M
Ինտերֆեյս 2x HDMI/ DP
Operating Temperature 10~40 ℃
Աշխատանքային Խոնավություն 10~80(non-condensing)
Չափսեր (VESA) 100.0 x 100.0
Սնուցման աղբյուր (Վտ) AC 100~240V
Power Consumption 59 W
Քաշ (կգ) 6.9 kg
Չափսեր 828.1 x 369.4 x 105.7 mm without Stand