Samsung 34" LS34J550WQRXEN (2x HDMI/DP)
0 ֏
Samsung
34"
Характеристика Описание
Model LS34J550WQRXEN
Screen 34" 75Hz VA
Aspect Ratio 21:9
Contrast Ratio 3000:1(Typ),2000:1(Min)
Response Time (ms) 4(GTG)
Brightness (cd/m2) 300 cd/㎡
View Angle 178°/178°
Resolution 3,440 x 1,440
Color Depth (mln) 16.7M
Interface 2x HDMI/ DP
Operating Temperature 10~40 ℃
Operating Humidity 10~80(non-condensing)
Dimensions (VESA ) 100.0 x 100.0
Power supply (W) AC 100~240V
Power Consumption 59 W
Weight (kg) 6.9 kg
Dimensions 828.1 x 369.4 x 105.7 mm without Stand