Samsung 32" LS32A700NWUXEN (HDMI/DP)
72 160 000 ֏
Samsung
31.5"
Անուն Բնութագիր
Մոդել LS32A700NWUXEN
Էկրան 4K Ultra HD 60 Hz VA
Կետերի քանակը 3840 x 2160
Aspect Ratio 16: 9
Կոնտրաստ 2500: 1
Արձագանքման ժամանակը (մվ) 5 мс
Պայծառությունը (քդ/մ2) 300 cd/m2
Գույների քանակ (մլն) 1,07 mln
Չափսեր (VESA) 100 x 100 mm
Ելքային լարում 100 240 v
Operating Temperature 10 40 ° C
Աշխատանքային Խոնավություն 10 80%
Քաշ (կգ) 6,1 kg with stand
Չափսեր 716,1 mm x193,5mm x 518,5 mm with stand