Samsung 32" LS32A700NWUXEN (HDMI/DP)
72 160 000 ֏
Samsung
31.5"
Name Description
Model LS32A700NWUXEN
Screen 4K Ultra HD 60 Hz VA
Resolution 3840 x 2160
Aspect Ratio 16: 9
Contrast Ratio 2500: 1
Response Time (ms) 5 мс
View Angle 178 °/178 °
Brightness (cd/m2) 300 cd/m2
Color Depth (mln) 1,07 mln
Dimensions (VESA ) 100 x 100 mm
AC output voltage 100 240 v
Operating Temperature 10 40 ° C
Operating Humidity 10 80%
Weight (kg) 6,1 kg with stand
Dimensions 716,1 mm x193,5mm x 518,5 mm with stand