Samsung 24" S24A310NHI VA D-Sub/HDMI
72 324 ֏
Samsung
24"
Անուն Բնութագիր
Էկրանի չափս 24 "
Կետերի քանակը 1,920 x 1,080 60Hz 16:9
Մատրիցայի տեսակ VA
Գույների քանակ (մլն) 16,7
Պայծառությունը (քդ/մ2) 200
Արձագանքման ժամանակը (մվ) 9
Պորտեր 1x D-Sub(VGA)/ 1x HDMI 1.4
Չափսեր 565.3 x 430.0 x 180.8 mm