Samsung 24" S24A310NHI VA D-Sub/HDMI
72 324 ֏
Samsung
24"
Name Description
Display size 24 "
Resolution 1,920 x 1,080 60Hz 16:9
Matrix type VA
Color Depth (mln) 16,7
Brightness (cd/m2) 200
Contrast Ratio 3000:1
Response Time (ms) 9
View Angle 178°/178°
Ports 1x D-Sub(VGA)/ 1x HDMI 1.4
Dimensions 565.3 x 430.0 x 180.8 mm