Samsung 23.5" Curved-monitor C24F390FHI/ VA/ 1920x1080/ 16:9/ 4 ms/ VGA & HDMI
86 100 ֏
Samsung
24"
Անուն Բնութագիր
Կետերի քանակը 1920 x 1080
Պայծառությունը (քդ/մ2) 250
Դյույմ 23.5" (24)
Դիտարկման աստիճան 178° x 178°
NTSC 72%
Տեսակը Curved (1800R)
Մատրիցայի տեսակ VA
Արձագանքման ժամանակը (մվ) 4(GTG)
Գույների քանակ (մլն) 16.7
Հաճախականություն 60Hz
Պորտեր 1x HDMI/ 1x VGA/ 1x Audio jack
Չափսեր 547,8 x 418,2 x 206,5 mm