Samsung 23.5" Curved-monitor C24F390FHI/ VA/ 1920x1080/ 16:9/ 4 ms/ VGA & HDMI
86 100 ֏
Samsung
24"
Характеристика Описание
Resolution 1920 x 1080
Brightness (cd/m2) 250
Inch 23.5" (24)
Contrast Ratio 3 000:1
View Angle 178° x 178°
NTSC 72%
Type Curved (1800R)
Matrix type VA
Response Time (ms) 4(GTG)
Color Depth (mln) 16.7
Frequency 60Hz
Ports 1x HDMI/ 1x VGA/ 1x Audio jack
Dimensions 547,8 x 418,2 x 206,5 mm