PNY 32GB (16GBx2) DDR4 3200MHz RGB XLR8MD32GK2D4320016XRGB
90 405 ֏
PNY
RAM DDR4
Անուն Բնութագիր
Հիշողության տեսակ Desktop DDR4
Տարողություն 32GB( 2x16GB)
Հիշողության հաճախականություն 3200MHz
Timing 16-18-18
Հզորություն 1.35V
Չափսեր 145 x 6.2 x 46.5mm