PNY 32GB (16GBx2) DDR4 3200MHz RGB XLR8MD32GK2D4320016XRGB
90 405 ֏
PNY
RAM DDR4
Характеристика Описание
Memory type Desktop DDR4
Capacity 32GB( 2x16GB)
Memory frequency 3200MHz
Timing 16-18-18
Voltage 1.35V
Dimensions 145 x 6.2 x 46.5mm