PNY 16GB DDR4 2666MHz MD16GSD42666
40 898 ֏
PNY
RAM DDR4
Անուն Բնութագիր
Հիշողության տեսակ DDR4 3200 MHz
Հզորություն 1.2V
Տարողություն 16 GB
Հիշողության հաճախականություն 2666 MHz