PNY 16GB DDR4 2666MHz MD16GSD42666
40 898 ֏
PNY
RAM DDR4
Характеристика Описание
Memory type DDR4 3200 MHz
Voltage 1.2V
Capacity 16 GB
Memory frequency 2666 MHz