NJOY UPS Battery 12V-7AH/GP07122F
8 774 ֏
UPS մարտկոց
Անուն Բնութագիր
Տեսակը F2/VRLA AGM
Չափսեր 151 x 65 x 95 mm
Հզորություն Power Discharged to @10V/15min
Հզորություն 12V