NJOY UPS Battery 12V-7AH/GP07122F
8 774 ֏
UPS Battery
Характеристика Описание
Type F2/VRLA AGM
Dimensions 151 x 65 x 95 mm
Power Power Discharged to @10V/15min
Voltage 12V