LG 24'' 24MK430H-B  IPS
LG 24'' 24MK430H-B IPS
64 575 ֏
LG
24"
Անուն Բնութագիր
Դյույմ 24"
Կետերի քանակը 1920x1080
Պայծառությունը (քդ/մ2) 250
Արձագանքման ժամանակը (մվ) 5ms
Ինտերֆեյս D-Sub (VGA)/ HDMI(v1.4)/ 3.5mm audio
Գույների քանակ (մլն) 16.7 M
Հաճախականություն 75Hz