LG 24'' 24MK430H-B  IPS
LG 24'' 24MK430H-B IPS
64 575 ֏
LG
24"
Name Description
Inch 24"
Resolution 1920x1080
Brightness (cd/m2) 250
Response Time (ms) 5ms
Interface D-Sub (VGA)/ HDMI(v1.4)/ 3.5mm audio
Color Depth (mln) 16.7 M
Contrast Ratio 1000:1
Frequency 75Hz