Lenovo V15 G2 IJL N4500/4GB/256GB/15.6"/ 82QY00PUSP/008003
111 930 ֏
Lenovo
15.5-15.6 դյույմ
Անուն Բնութագիր
Մոդել V15 G2 IJL
Էկրան 15.6 "; 1920х1080; TN;
Պրոցեսոր Intel Celeron N4500 1.1 ГГц (2.8 ГГц, в режиме Turbo)
Օպերատիվ հիշողություն 4 ГБ, DDR4, 2933 МГц;
SSD կուտակիչներ SSD 256 ГБ; PCI-E 3.0 x4 M.2 2242
Ինտերֆեյս USB 2.0, USB 3.0, 1.4p hdmi
Aspect Ratio 16:9
Գրաֆիկա Intel UHD Graphics
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth v5.1
Մարտկոց 38 Wh
Սնուցման աղբյուր (Վտ) 45 Вт