Lanberg Switch PoE DSP3-1005-60W (5-port, 1Gb/s) Unmanageable
20 664 ֏
Lanberg
Ցանցային սվիչներ
Անուն Բնութագիր
Գույն Black
Նյութ Plastic
Տեսակը Unmanaged
LED indicators
Ելքային լարում 100 - 240 V
Մուտքային հաճախականությունը 50 / 60 Hz
Power Consumption 65 W
Operating Temperature 0 - 40 °C
Չափսեր 65.7mm x 93mmx 22.3mm