Lanberg Switch PoE DSP3-1005-60W (5-port, 1Gb/s) Unmanageable
20 664 ֏
Lanberg
Network switches
Name Description
Color Black
Material Plastic
Type Unmanaged
LED indicators
AC output voltage 100 - 240 V
Input frequency 50 / 60 Hz
Power Consumption 65 W
Operating Temperature 0 - 40 °C
Dimensions 65.7mm x 93mmx 22.3mm