Hyundai H-LED32ET4100 32"
Hyundai H-LED32ET4100 32"
47 150 000 ֏
HYUNDAI
Հեռուստացույց և Մեդիա
Անուն Բնութագիր
Էկրան IPS 32" 1280×720 HD 60Hz
Նկարի ֆորմատ 16:9
Պայծառությունը (քդ/մ2) 200
Պիքսելի Արձագանքման արագություն 6.5ms
Դիտարկման աստիճան 178x178
TV tuner DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, NTSC, PAL, SECAM
Ինտերֆեյս 2xHDMI/3.5 мм, CI+, USB
Չափսեր 731 х 180 х 80mm
Չափսեր (VESA) 100x100 мм