Hyundai H-LED32ET4100 32"
Hyundai H-LED32ET4100 32"
47 150 000 ֏
HYUNDAI
TV & Media
Name Description
Screen IPS 32" 1280×720 HD 60Hz
Image format 16:9
Brightness (cd/m2) 200
Contrast Ratio 3000:1
Pixel Response Time 6.5ms
View Angle 178x178
TV tuner DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, NTSC, PAL, SECAM
Interface 2xHDMI/3.5 мм, CI+, USB
Dimensions 731 х 180 х 80mm
Dimensions (VESA ) 100x100 мм