Hyundai 42" H-LED42FS5001
Hyundai 42" H-LED42FS5001
145 550 ֏
Անուն Բնութագիր
Օպերացիոն համակարգ Яндекс.ТВ
Էկրան 42" 1920x1080 60Hz 16:9
Պայծառությունը (քդ/մ2) 220
Պիքսելի Արձագանքման արագություն 8ms
Դիտարկման աստիճան 178x178
TV tuner DVB-T/ DVB-T2/ DVB-C/ DVB-S/ DVB-S2
Բարձրախոսներ 2x 8W
Decoder Dolby Digital/ NICAM
Wi-Fi
Bluetooth
Ինտերֆեյս 2x Antenna input/ 3x HDMI/ 2x USB/ 1x Composite connector (video)/ 1x 3.5mm/ 1x CI+/ 1x RJ-45 (Ethernet)/ CI+/PCMCIA
Չափսեր 956x588x180 mm
Չափսեր (VESA) 200x200
Քաշ 6.2 kg
Power Consumption Working mode: 75W / standby mode: 0.5W