Hyundai 42" H-LED42FS5001
Hyundai 42" H-LED42FS5001
145 550 ֏
Name Description
OS Яндекс.ТВ
Screen 42" 1920x1080 60Hz 16:9
Brightness (cd/m2) 220
Contrast Ratio 3.000 :1
Pixel Response Time 8ms
View Angle 178x178
TV tuner DVB-T/ DVB-T2/ DVB-C/ DVB-S/ DVB-S2
Multimedia Speakers 2x 8W
Decoder Dolby Digital/ NICAM
Wi-Fi
Bluetooth
Interface 2x Antenna input/ 3x HDMI/ 2x USB/ 1x Composite connector (video)/ 1x 3.5mm/ 1x CI+/ 1x RJ-45 (Ethernet)/ CI+/PCMCIA
Dimensions 956x588x180 mm
Dimensions (VESA ) 200x200
Weight 6.2 kg
Power Consumption Working mode: 75W / standby mode: 0.5W