Hyundai 32" H-LED32FS5003
Hyundai 32" H-LED32FS5003
114 718 ֏
Անուն Բնութագիր
Էկրան 32" 1366 x 768 60Hz
Նկարի ֆորմատ 16:9
Panel Type LED
Պայծառությունը (քդ/մ2) 200
Պիքսելի Արձագանքման արագություն 20 ms
Դիտարկման աստիճան 178 horizontally/ 178 vertically
TV tuner DVB-C; DVB-T; DVB-T2; DVB-S; DVB-S2; CI+/PCMCIA
Բարձրախոսներ 2 x 5W/ NICAM/ Dolby Digital
Պատկերի ֆունկցիաներ Progressive scan/ Digital noise reduction/ HDTV
Ինտերֆեյս 2x Antenna input/ 3x HDMI/ 2x USB/ 1x Composite connector (video)/ CI+ connector/ S/PDIF coaxial connector/ 1x 3.5mm/ RJ-45 (Ethernet)/ CI+/PCMCIA
Power Consumption Working mode: 55 Wh/ Hold mode: 0.5Wh
Wi-Fi
Bluetooth
Տեսակը SMART TV
Պրոցեսոր Mali470 triple core
Չափսեր 731.4x480.9x180.2 mm