Hyundai 32" H-LED32FS5003
Hyundai 32" H-LED32FS5003
114 718 ֏
HYUNDAI
TV & Media
Name Description
Screen 32" 1366 x 768 60Hz
Image format 16:9
Panel Type LED
Brightness (cd/m2) 200
Contrast Ratio 5.000 :1
Pixel Response Time 20 ms
View Angle 178 horizontally/ 178 vertically
TV tuner DVB-C; DVB-T; DVB-T2; DVB-S; DVB-S2; CI+/PCMCIA
Multimedia Speakers 2 x 5W/ NICAM/ Dolby Digital
Image opportunities Progressive scan/ Digital noise reduction/ HDTV
Interface 2x Antenna input/ 3x HDMI/ 2x USB/ 1x Composite connector (video)/ CI+ connector/ S/PDIF coaxial connector/ 1x 3.5mm/ RJ-45 (Ethernet)/ CI+/PCMCIA
Power Consumption Working mode: 55 Wh/ Hold mode: 0.5Wh
Wi-Fi
Bluetooth
Type SMART TV
CPU Mali470 triple core
Dimensions 731.4x480.9x180.2 mm