Deepcool CASTLE 360RGB V2 СВО  (DP-GS-H12AR-CSL360V2)
62 423 ֏
Deep Cool
Պրոցեսորի հովացուցիչներ
Անուն Բնութագիր
Պոմպի չափերը 91×79×71 mm
Radiator dimensions 402×120×27 mm
Radiator material Aluminum
Քաշ 1768 g
Խողովակների երկարությունը 465 mm
Պոմպի արագություն 2550 RPM±10%
Pump noise level 17.8 dB(A)
Միացումներ Pump 3-pin; FAN 4-pin PWM
Հզորություն Pump 12 VDC (0.21 A); FAN 12 VDC (0.17 A)
Հովացուցիչի չափսեր 120×120×25 mm
Հովացուցիչի արագություն 500~1800 RPM±10%
Օդի հոսքը 69.34 CFM
Max Noise Level ≤30 dB(A)
Bearing's (Подшипник) Hydro Bearing
Power Consumption Pump 2.52W; FAN 2.04W; LED 2.25 W(PUMP)/ 7.2 W(FAN×3)