Deepcool CASTLE 360RGB V2 СВО  (DP-GS-H12AR-CSL360V2)
62 423 ֏
Deep Cool
Кулеры для процессора
Характеристика Описание
Pump dimensions 91×79×71 mm
Radiator dimensions 402×120×27 mm
Radiator material Aluminum
Weight 1768 g
Pipe length 465 mm
Pump speed 2550 RPM±10%
Pump noise level 17.8 dB(A)
Connector Pump 3-pin; FAN 4-pin PWM
Voltage Pump 12 VDC (0.21 A); FAN 12 VDC (0.17 A)
Fan dimension 120×120×25 mm
Fan Speed 500~1800 RPM±10%
Air flow 69.34 CFM
Max Noise Level ≤30 dB(A)
Bearing's Hydro Bearing
Power Consumption Pump 2.52W; FAN 2.04W; LED 2.25 W(PUMP)/ 7.2 W(FAN×3)