CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 32GB(2x16GB) 6000MHz CMH32GX5M2B6000C40
90 405 ֏
Corsair
RAM DDR5
Անուն Բնութագիր
P/N CMH32GX5M2B6000C40
Հիշողություն 32GB DIMM DDR5 288pin RGB
Արագություն 6000MHz PC5-48000 (DDR5-6000)
Հիշողության տակտային հաճախություն (ՄՀց) 4800MHz
SPD Latency 40-40-40-77
Տեսակը 288-Pin PC RAM
Հզորություն 1.30V