CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 32GB(2x16GB) 6000MHz CMH32GX5M2B6000C40
90 405 ֏
Corsair
RAM DDR5
Name Description
P/N CMH32GX5M2B6000C40
Memory 32GB DIMM DDR5 288pin RGB
Speed 6000MHz PC5-48000 (DDR5-6000)
Memory Clock (MHz) 4800MHz
SPD Latency 40-40-40-77
Type 288-Pin PC RAM
Voltage 1.30V