AOC B2 24B2XHM2 23.8" Full HD VA Black
69 700 ֏
AOC
24"
Անուն Բնութագիր
Էկրանի չափս 60.5 cm (23.8")
Կետերի քանակը 1920 x 1080 pixels
Պայծառությունը (քդ/մ2) 250
Գույների քանակ (մլն) 16.78 million
Ելքային լարում 100 - 240 V