AOC B2 24B2XHM2 23.8" Full HD VA Black
69 700 ֏
AOC
24"
Характеристика Описание
Display size 60.5 cm (23.8")
Resolution 1920 x 1080 pixels
Brightness (cd/m2) 250
Color Depth (mln) 16.78 million
Contrast Ratio 3000:1
AC output voltage 100 - 240 V