Accord TFX 350W ACC-TFX350 24pin 80mm fan 3xSATA for SFF
19 373 ֏
Էլեկտրասնուցման բլոկներ
Անուն Բնութագիր
Մոդել ACC-TFX350
Սնուցման աղբյուր (Վտ) 350 Вт
Հզորություն 220 В
Հովացուցիչի չափսեր 80мм
Չափսեր 85 х 65 х 175 мм