Accord TFX 350W ACC-TFX350 24pin 80mm fan 3xSATA for SFF
19 373 ֏
Power Supply
Name Description
Model ACC-TFX350
Power supply (W) 350 Вт
Voltage 220 В
Fan dimension 80мм
Dimensions 85 х 65 х 175 мм