ASUS GTX1650 4GB GDDR6 DUAL-GTX1650-O4GD6-MINI DVI/HDMI/DP
114 718 ֏
ASUS
NVIDIA Geforce 1600
Характеристика Описание
Bus standart PCI Express 3.0
OpenGL OpenGL 4.6
Video Memory 4GB GDDR6
Engine Clock (MHz) OC Mode - 1650 MHz (Boost Clock) Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1620 MHz , GPU Base Clock : 1410 MHz