Samsung 32" UE32T4500AUXRU
Samsung 32" UE32T4500AUXRU
138 170 ֏
Samsung
Հեռուստացույց և Մեդիա
Անուն Բնութագիր
Տեսակը Digital LED
Արտադրման Տարեթիվ 2020
Էկրան 32" (80 cm)/ HD, 1366x768/ 16:9/ 60Hz
Օպերացիոն համակարգ Tizen
Smart TV
Wi-Fi ✔ 4 (802.11n)
Tuner DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Sound 10 Wt/ Dolby Digital Plus
Պորտեր 1x USB, 2x HDMI, 1x LAN, 1x DVB CAM, 1x AV, 1x YPbPr, 1x Antenna, 1x S/PDIF, 1x CI/PCMCIA
Ֆունկցիաներ HDMI CEC, HDMI ARC
Չափսեր 735 x 460 x 200 mm