LG 21.5" 22MP58VQ-P IPS D-Sub/DVI-D/HDMI
55 924 ֏
LG
22"
Անուն Բնութագիր
Էկրանի չափս 21.5"
Կետերի քանակը 1920 × 1080 (16:9) IPS
Պայծառությունը (քդ/մ2) 250
Գույների քանակ (մլն) 16.7
Ինտերֆեյս (HDMI × 1) v1.4; (DVI-D)
Չափսեր 510.1 × 186.8 × 395.3 mm