Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 16/512GB/15.6"/82SF00C1RK
163 959 000 ֏
Lenovo
15.5-15.6 դյույմ
Անուն Բնութագիր
Մոդել Lenovo IdeaPad 5 15IAL7
P/N 82SF00C1RK
Պրոցեսոր Intel® Core™ i7-1255U
Էկրան 15,6" 1920x1080 FHD IPS 300N/60 Hz
Օպերատիվ հիշողություն 16GB DDR4
SSD կուտակիչներ 512GB PCIe NVMe
Տեսաքարտ NVIDIA® GeForce MX550 2GB GDDR6
Wi-Fi Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 Wi-Fi +, M.2 card
Bluetooth Bluetooth 5.1
Պորտեր 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.2) 1x HDMI 1.4b 1x Card reader 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Գույն Cloud grey
Չափսեր 16.9 x 356.7 x 233.1mm
Main Camera (Հիմնական) 2MP
Քաշ (կգ) 1.85kg
Մարտկոց 76 Вт⋅ч