ASUS TUF Gaming A17 FA706IC-HX006/AMD Ryzen 7 4800H/8GB/512GB/FHD/17.3"
494 050 ֏
ASUS
16-17.3 դյույմ
Անուն Բնութագիր
Պրոցեսոր AMD Ryzen 7 4800H 3200 MHz
Էկրան 17.3" 1920 x 1080 IPS 144 Hz
Օպերատիվ հիշողություն 8GB (1x8GB+free) DDR4
SSD կուտակիչներ 512 GB PCIe
Տեսաքարտ NVIDIA GeForce RTX 3050 4 GB
Չափսեր 399.2*268.9*25.2mm