ASUS FX516PC-HN004W  i7-11370H 15.6/16/512/3050/W11
553 500 ֏
ASUS
15.5-15.6 դյույմ
Անուն Բնութագիր
Մոդել FX516PC-HN004W
Պրոցեսոր 3.3 GHz, 4 cores (12M Cache, up to 4.8GHz)
Օպերացիոն համակարգ Windows 11 Home
Օպերատիվ հիշողություն 8GB
SSD կուտակիչներ 512GB
Էկրանի չափս 15.6" FHD (1920 x 1080)