Lenovo IP 3 15ITL05 Core i3-1115G4/4GB/ 256GB/15.6''/006189
180 810 ֏
Lenovo
15.5-15.6 дюймов
Характеристика Описание
Screen 15.6" 1920х1080 IPS
CPU Intel Core i3 1115G4 (3GHz up to 4.1GHz)
GPU Intel UHD Graphics
RAM 4GB DDR4 2666
SSD 256GB
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth v5.0
SD Card Reader SD/SDHC/SDXC/MMC
Ports USB 2.0 x1/ USB 3.0 x2/ HDMI x1/ microJack x1
OS NO OS
Webcam
Microphone
Battery Li-Pol/ 35 Wh (5.5h maximum use)
Dimensions 362.2 х 253.4 х 19.9 mm